O nas

Kim Jesteśmy?

 Mieszczuchami, którzy uciekli na wieś. Tutaj odkryliśmy uroki prostego życia, bliskość przyrody i spokoju.  Zasmakowaliśmy prawdziwego, domowego chleba, soczystych pomidorów prosto z krzaka i jajek, które dzień wcześniej były jeszcze pod kurą.

Nasza Filozofia:

 Postanowiliśmy żyć wolniej, troszczyć się bardziej  o siebie i cieszyć, każdą chwilą życia. Nasza przygoda zaczęła się od małego ogródka, w którym hodowaliśmy warzywa i owoce, a potem  przerabialiśmy zbiory na zdrowe, domowe przetwory. Później pojawił się kurnik i kilka kur niosek, a w końcu “mini zoo” z owcami, kozami, lamami i świnką wietnamską.

Nasza Pasja:

 Pragnęliśmy rozwijać naszą pasję i tak narodził się pomysł na olejarnię. Nasze oleje są tłoczone na zimno, produkowane lokalnie i z pasją, dzień po dniu, aby zawsze były świeże . Gwarantujemy możliwie najlepszy smak i najwyższą jakość. Chcemy dostarczać produkt, który  spełni wszelkie oczekiwania a jego świeży smak  na stałe znajdzie  miejsce  Waszym menu.

Nasza Misja:

 Dążymy do tworzenia produktu, który sprawia, że nasi klienci czują się ważni, zadowoleni i mają do nas zaufanie. Wierzymy w możliwość stworzenia małej, lokalnej firmy, która utrzymuje bliskie relacje z klientami. Nie jest to już wyścig o obroty czy zyski, lecz chęć budowania czegoś, co przynosi radość i satysfakcję.

Jakość:

 Mimo skromnej skali produkcji, priorytetem jest dla nas najwyższa jakość zdrowotna naszych produktów. Zainwestowaliśmy, więc w warsztat zarejestrowany w SANEPID i regularnie poddajemy nasze produkty testom w certyfikowanych jednostkach.

  Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy i będą źródłem prawdziwej radości dla każdego, kto pragnie odkryć smak natury w jej najczystszej formie.

Z szacunkiem,

olejmamy
Koszyk
Logowanie

Nie masz konta?

Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.

Zapisz się do NEWSLETTERA

Otrzymasz KOD RABATOWY -10% na pierwsze zakupy!